8 скликання (11 сесія): Про затвердження розпоряджень   селищного голови виданих в міжсесійний період

Червоненська селищна рада

ХI сесія VIII скликання

від  20 серпня 2021 року                                                                            № 272

Про затвердження розпоряджень

селищного голови виданих

в міжсесійний період

Відповідно ст.ст. 26,42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійної комісій з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг, селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити розпорядження селищного голови видане в міжсесійний період за № 21 від 09.08.2021 року «Про затвердження протоколу результатів електронного аукціону» (додається).

2. Уповноважити селищного голову затверджувати протоколи результатів електронного аукціону своїм розпорядженням.

Селищний голова                                                                 Юрій ЯЩУК

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Миру № 28,  смт. Червоне,  Андрушівський  район, Житомирська область, 13434              тел. (04136) 4-61-54, тел-факс (04136) 4-61-89, e-mail: chervone_rada@ukr.net,                            код  згідно з ЄДРПОУ 04346793

селищного голови

09.08.2021                                                                                                    № 21

Про затвердження протоколу про

результати електронного аукціону

Розглянувши протокол про результати електронного аукціону №LLE001-UA-20210714-31629, сформований 01.08.2021 року та наданий товариством з обмеженою відповідальністю “E-ТЕНДЕР», відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Постанови Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», керуючись статтею 42 Закону України «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні»

1. Затвердити протокол про результати електронного аукціону LLE001-UA-20210714-31629, сформований оператором електронного майданчика – товариством з обмеженою відповідальністю «Е-ТЕНДЕР» 01.08.2021 20:00:03 з оренди окремого індивідуально визнаеного нерухомого майна – 1 нежитлові приміщення (кабінети №1, №10) в одноповерховій будівлі аптеки №50, з орендною платою в місяць – 451 грн 00 коп (чотириста п'ятдесят одна гривня 00  коп.).

2. Укласти з Комунальним підприємством «Андрушівська центральна міська аптека №48» Андрушівської міської ради, код ЄДРПОУ: 01976944 договір оренди нерухомого майна (або іншого індивідуально визначеного майна), що належить до комунальної власності Червоненської селищної територіальної громади , терміном на 2 роки 11 місяців.

3. Опублікувати в електронній торговій системі протокол про результати електронного аукціону LLE001-UA-20210714-31629, відповідно до вимог чинного законодавства України.

4. Контроль за виконання даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                                               Юрій ЯЩУК

Спеціаліст юрисконсульт І категорії                    _________ Павло БОЛОТІН